Wybrali nas

OPINIE / REFERENCJE / PARTNERZY

FIRMY:

 

1.  Tan Viet International S.A

 

Pobierz plik: referencje_Tan_Viet.pdf [171.00 kb] 

 

2.  ATTIS Broker Sp z o.o.

 

Pobierz plik: referencje_ATTIS.pdf [401.00 kb] 

 

3. Agencja Reklamowa MA HOUSE

 

 Pobierz plik: Referencje_Ma_House.pdf [50.00 kb] 

 

4.  Private Safaris (E.A) Ltd, Kuoni Destination Management, oddział w Kenii

 

"It was a pleasure working with you throughout the arrangements for the last group. They had a very nice time here in Kenya, and am sure this was largely due to your professional approach and understanding of your clients. We look forward to working with you now and in future."

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Michael Njogu, Head of M.I.C.E & Groups

 

KLIENCI INDYWIDUALNI:

 

"We wrześniu kupiliśmy w tym biurze wczasy w Egipcie z Alfą Star, hotel Tiran 4*. wszystko było zgodnie z planem wycieczki zarówno ze strony Special Trips jak i Alfy Star, w tym roku planujemy podróż poślubną też za pośrednictwem tego biura - jakiś dalszy kierunek.. polecam skorzystanie z usług Special Trips szukając standardowego wyjazdu jak i szytego na miarę."

 Aleksandra Maciejewicz, Gdynia   www.stepgdynia.pl

 

"W grudniu byliśmy z nimi na sylwestra w Kenii. To był nasz najlepszy sylwester i wakacje z życiu. Byliśmy m.in. w Governors Camp. W życiu nie widziałam tylu zwierząt i to z tak bliska ! Słonie i guźce były w obozie stałymi gośćmi. Mieliśmy fantastycznego przewodnika/kierowcę, bardzo wesoły, fajnie tłumaczył i opowiadał, w ogóle obsługa w obozach była dla nas zawsze bardzo miła i otwarta. Nie kręcili nosem na naszą żadną prośbę, namioty były zawsze czyściutkie a jedzenie pyszne i podane z uśmiechem. W ogóle Kenia jest fantastyczna,tych przezeyc nie da się z niczym porównac. Jeśli chodzi o samo biuro - zdecydowanie polecam. Kilkanaście chyba razy cos zmienialismy w planie wyjazdu i nigdy ie było żadnych dąsów, że znowu coś chcemy itp . Za każdym razem kalkulacja ceny (zresztą konkurencyjnej w stos do innych biur) była jasna, zadnych niedomowien tak jak to mialo miejsce w niektorych innych biurach. I wszystko zgadzalo się na miejscu. Widać że zalezy im zeby klienci byli zadowoleni. I my byliśmy BARDZO. Mam nam nadzieje ze w przyszlym roku uda nam się wrocic do Afryki. I wtedy na pewno do nich się odezwe."

Agnieszka R, Gdańsk

 

"W tym roku zimowy urlop spędziliśmy we Włoszech. Biuro profesjonalnie przedstawiło nam oferty zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Sam przebieg rezerwacji przebiegał sprawnie i szybko. Miejsce było urokliwe atmosfera w pensjonacie bardzo dobra. Warto podrożować z Nimi"

Aleksandra Połczyńska, Elbląg

 

"Biuro dopełniło wszelkich starań, aby nasza podróż poślubna była niezapomniana i różniła się od normalnych wyjazdów na wakacje. Zdecydowaliśmy się na Kretę, gdzie mieliśmy ciszę , spokój i piękne widoki - polecam.

Szczególnie chciałabym tutaj podziękować Pani Joannie, za szybkie wyszukiwanie dla nas ofert i taki "ciągły kontakt mailowy"."

Aleksandra, Konin

 

"Biuro Podróży SPECIAL TRIPS organizowało dla nas indywidualną podróż do Australii. Za ich pośrednictwem rezerwowaliśmy transport (loty i transfery z lotniska) oraz hotele, a także zwiedzanie w Ayers Rock. Biuro zaoferowało nam hotele i apartamenty w bardzo dobrych lokalizacjach i o doskonałym standardzie. Usługi transferu z i na lotnisko były realizowane przez profesjonalne przedsiębiorstwa i przebiegały bez zarzutów. Byliśmy również zadowoleni z wykupionych wycieczek.
Podczas planowania wyjazdu byliśmy szczegółowo informowani o dostępnych opcjach, ich wadach i zaletach. Realizacja programu była całkowicie zgodna z ofertą i naszymi oczekiwaniami. Dlatego polecamy podróżowanie z biurem SPECIAL TRIPS
"

Ewa i Piotr Barańscy, Błędów

 

"Byliśmy w Turcji z biurem Special Trips, w hotelu Mardan Palace. Hotel bardzo luksusowy, biuro spełniło nasze oczekiwania: od początku do końca podróży wszystko było na najwyższym poziomie, pani Asia załatwiła wszystko sprawnie i możemy stwierdzić w 100%, że jest to biuro godne zaufania klienta"

Katarzyna i Jacek Darmas, Sosnowiec

 

"W listopadzie byliśmy z biurem Special Trips w Izraelu. Wyjazd obejmował zwiedzanie kraju z prywatnym przewodnikiem. Pan Jakub, nasz przewodnik, był absolutnym profesjonalistą. Można było porozmawiać z nim na każdy temat dotyczący Izraela i jego historii, a dzięki jego rozległym kontaktom uniknęliśmy długich kolejek do zwiedzanych obiektów i i kilku innych utrudnień. Wszystkie hotele były bardzo dogodnie położone, blisko lokalnych atrakcji i plaży, chociaż rozczarował nas nieco ich standard, odbiegający na niekorzyść od warunków oferowanych w Europie jako hotel 4+.

Ogólnie jesteśmy zadowoleni z usług biura Special Trips i polecamy je innym podróżującym."

Hanna E. z Warszawy

 

"W lutym 2011 roku braliśmy udział w safari organizowanym przez Special Trips. Program został przygotowany stosownie do naszych oczekiwań obejmując wizytę w trzech parkach narodowych w północnej części Kenii. Dodatkowo pierwszy dzień poświęcony był zapoznaniu się Nairobi, a dwa ostatnie to krótki odpoczynek nad oceanem w Mombasie. Wyjazd, logge i hotele  oraz "logistyka" samego safari spełniły całkowicie nasze oczekiwania. Do powodzenia wyprawy przyczyniła się też bardzo dobra współpraca z lokalnym partnerem biura Special Trips, pozwalająca na elastyczną korektę planów już na miejscu. Biorąc pod uwagę te doświadczenia  powierzylibyśmy organizację następnej wyprawy także temu biuru'"

Ewa i Jacek.F, Miedziana Góra

 

"Chciałbym zameldować, że 02 maja wróciliśmy szczęśliwie do domu po wspaniałej wyprawie na safari do Kenii.
Program przygotowany przez Państwa firmę i Waszego kontrahenta w Kenii został zrealizowany w 100%.
Wszystko było przygotowane jak należy: hotel, campy, przewodnik, odbiór z lotniska i dowóz na lotnisko. Nasz kierowca-przewodnik, Ricardo, okazał się przemiłym człowiekiem, który zgodnie z zasadą Akuna Matata, nie patrzył na zegarek podczas wyjazdów na safari, ale starał się nam pokazać jak najwięcej. Dzięki temu nasze wyprawy w poszukiwaniu zwierząt i innych cudów przyrody nie trwały, tak jak program przewidywał, po 5 godzin dziennie, ale czasem znacznie dłużej.
Dodatkowo jeszcze mieliśmy szczęście do pogody, ponieważ padało tylko dwa razy podczas całego naszego pobytu w Kenii: raz w nocy gdy byliśmy w Masai Mara oraz przez parę minut gdy byliśmy w drodze powrotnej do Nairobi.
Reasumując, chciałbym Paniom serdecznie podziękować za zorganizowanie naszego wyjazdu. Możecie być Państwo pewni, że będziemy rekomendować Państwa firmę naszym znajomym. Chcielibyśmy również skorzystać z Państwa usług podczas organizowania naszych następnych wyjazdów. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie za zorganizowanie naszego wyjazdu do Kenii.
Pozdrawiamy,''

Sławomir i Maria Jutkiewicz

 

NASI GŁÓWNI PARTNERZY:

 

   W_ramce_Anantara.jpg   W_ramce_atlantis_bay.jpg   W_ramce_beachcomber.jpg   W_ramce_Chateau_relais.jpg   

W_ramce_lobster_exp.jpg   W_ramce_mezzarro.jpg   W_ramce_small_luxury_hotels.jpg   W_ramce_Oberoi.jpg

W_ramce_mystique.jpg   W_ramce_vedema.jpg   W_ramce_OneOnly.jpg   W_ramce_solis.jpg

W_ramce_voyages.jpg   W_ramce_Yria.jpg   W_ramce_be_luxury.jpg   Goldo.pl.jpg

luksusowi_logo.jpg   top10_logo.jpg   royal_wedding_logo.jpg   world_tcm.jpg