Oferta nr 761
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Kenia - Regiony golfowe
Afryka
od 15 550 PLN
/os. przy 6 os. w jeepie
od 21 800 PLN
/os. przy 4 os. w jeepie
32 460 PLN
/os. przy 2 os. w jeepie
Cena obejmuje

łącznie 7 noclegów w wymienionych obozach

transport minibusem i wszystkie transfery wymienione w programie na terenie Nairobii
ubezpieczenie KL i NNW
podatki i opłaty lokalne
opiekę lokalnego przewodnika i pilota na Safari polskojęzycznego lub anglojęzycznego
bilety wstępu do wszystkich wymienionych w programie atrakcji turystycznych
przeloty Nairobi - Mara , Mara - Malindi
green fees na wymienionych w programie polach golfowych
zakwaterowanie dla 1 os w hotelach i obozach ***/**** wymienionych w programie

Cena nie obejmuje

obowiązkowej wizy wjazdowej do wykupienia na lotnisku po przylocie - 50 USD

napiwków i wydatków własnych
wynajęcia sprzętu golfowego za ok. 40 USD płatne na miejscu
przelotu liniami rejsowymi około 2800 zł

Polecamy również

Safari golfowe w Kenii

Dostępna: 15.01.2012 - 31.12.2012

Kraj: Kenia (Afryka)

Nazwa hotelu: Safari golfowe

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

 Afryka_golf_panoramicznie_4.jpg

 

 

PROGRAM POBYTU

 

 

DZIEŃ 1 - Wylot z Polski

 

DZIEŃ 2 – Przylot do Nairobii na lotnisko Jomo Kenyatta International, spotkanie z przedstawicielem biura. Transfer do hotelu po załatwieniu formalności granicznych. Kolacja i nocleg w WINDSOR GOLF & COUNTRY CLUB

 

WINDSOR GOLF & COUNTRY CLUB (6751 jardów, par 72, 18 dołków)

Pole_golfowe_Windsor_3.jpgKlub glfowy Windsor położone jest na przedmieściach, jedynie 1& km od centrum stolicy. Jego najbardziej znane pole golfowe zostało zbudowane według międzynarodowych standardów. Jest to pole, które ciężko zapomnieć. Profesjonalnie pielęgnowane greeny rozpościerają się na powierzchni 200 akrów, wokół historycznego, wiktoriańskiego klubu. Piękno krajobrazu zachwyci niejednego gracza, a dzięki szerokiej ofercie pozagolfowe takiej jak tenis czy sauna, Windsor Golf & Country Club jest idealnym miejsce do spędzania czasu z rodziną i znajomymi.

 

DZIEŃ 3 – śniadanie w hotelu. Cały dzień golfa na polu klubowym. O 18:00 koktajl i kolacja w restauracji Erroll, po kolacji transfer do klubu. Nocleg w WINDSOR GOLF & COUNTRY CLUB.

 

DZIEŃ 4 – 7:00 wczesne śniadanie, 7:30 transfer na lotnisko na lot do Mary o 10:00/11:00. Po przylocie do Mary, transfer i zakwaterowanie w obozie, powitalny drink. 13:00 lunch w obozie. 16:00 wyjazd na wieczorną rundę golfa. 20:00 kolacja w obozie. Nocleg w obozie MAIN GOVERNORS CAMP.

 

MARA GOVERNORS CAMP
governors_camp.jpgMara Governors Camp jest usytuowany w najbardziej dogodnym do obserwacji zwierząt miejscu w Masai Mara. Jest to obóz namiotowy posiadający właściwości pięciogwiazdkowego hotelu. Posiada 38 namiotów ustawionych wzdłuż brzegu rzeki Mara. Część namiotów jest z widokiem na drugą stronę rzeki, część na równinę. Stworzony w 1972 roku Governors Camp ustanowił nowe standardy jakościowe dla obozów namiotowych. Wszystkie namioty posiadają łazienki z bieżącą ciepłą i zimną wodą.

 

DZIEŃ 5 – 6:00 wyjazd na poranną rundę golfa lub na lot balonem (za dodatkową opłatą). Powrót do obozu na śniadanie. Pozostała część przedpołudnia wolna. 13:00 lunch w kantynie lub lodge`y. 16:00 wyjazd na popołudniową rundę golfa. 20:00 Kolacja w obozie. Nocleg w MAIN GOVERNORS CAMP.

 

DZIEŃ 6 – 6:00 wyjazd na poranną rundę golfa i powrót na śniadanie. Wolne przedpołudnie. 11:30 wczesny lunch w obozie. 12:15 transfer na lądowisko na lot do Malindi o 13:00 (lot przez Nairobi). 17:30 przylot do Malindii, transfer do Watamu (ok. 20 min). 18:00 przyjazd i zakwaterowanie w Hemmingway’s Resort, powitalny drink. 20:00 kolacja w resorcie. Nocleg w HEMINGWAYS BEACH RESORT.

 

HEMINGWAYS RESORT WATAMU
heminways_beach-at-watamu.jpgHotel położony jest nad brzegiem Zatoki Watamu o krysztalowych wodach i cudownie białych piaszczystych plażach. Znajduje się 20 min jazdy z lotniska Malindi i 2 godziny jazdy z lotniska w Mombasie.
Hotel urządzony jest prosto, jednak z dużym smakiem. Spotkać tu można ręcznie malowane lampy, wygodne, ręcznie robione meble i strzechę na dachach zabudowań. Uczynny personel zagwarantuje komfortowy wypoczynek w spokoju i gościnnej atmosferze.
Kompleks hotelowy składa się z 78 luksusowych pokoi i suitów w 6 standardach. 
Ze wszystkich pokoi można podziwiać widok na Ocean Indyjski z balkonu lub tarasu.  

Hotel posiada własną flotę rybacką oraz ogrody warzywne, co gwarantuje wyjątkową świeżość wszystkich serwowanych potraw. Dzięki zabiegom szefa kuchni, Omara Menhouka, restauracja słynie ze wspaniałej kuchni na całym świecie.

 

DZIEŃ 7 – od 7:00 do 10:00 śniadanie. Pozostała część dnia wolna, jest możliwość plażowania lub skorzystania z atrakcji oferowanych przez resort (za dodatkową opłatą). Lunch we własnym zakresie, płatny na miejscu. 20:00 Kolacja w resorcie. Nocleg w HEMINGWAYS BEACH RESORT.

 

DZIEŃ 8 – 7:00 śniadanie w resorcie. 8:00 wyjazd na golfa na najnowsze pole golfowe w Kenii, Vipingo Golf Course. 13:00 Lekki lunch na polu płatny we własnym zakresie. 14:30 powrót do resortu. Wolne popołudnie, obiad i kolacja we własnym zakresie. Nocleg w HEMINGWAYS BEACH RESORT.

 

 

VIPINGO GOLF COURSE

vipingo_pole_golf.jpg

Vipingo Ridge ulokowane jest w centrum dawnej plantacji agaw, ok 30 km na północ od Mombasy Posiada prywatny pas startowy dzięki czemu podróż z Nairobi zajmuje jedynie godzinę, podobnie jak drogą z lotniska w Mombasie czy Malindii. Posiadłość pnie się do góry na wysokość 140 m n.p.m. by ponownie opaść w okolicy malowniczego jeziora. Całość wybudowana jest zgodnie z najnowszymi światowymi standardami USGA (jako pierwszy kompleks we wschodniej Afryce), a charakteru temu miejscu nadaje panoramiczny krajobraz: na Ocean Indyjski na wschodzie i rozległy kontynent afrykański z oszałamiającymi zachodami słońca na zachodzie. Meandrująca rzeka z systemem wodospadów i jezior przepływająca przez pole, zdecydowanie podnosi poziom trudności gry na niektórych dołkach, dostarczając tym samym dodatkowych emocji. Jednocześnie liczne zadrzewienia i bliskość wody sprawiły, że pole zyskało stałych mieszkańców w postaci drobnych zwierząt i ptaków. Urządzenia treningowe jak np. 300 m driving range i short – game greens pozwalają entuzjastom golfa o różnym hendicapie ćwiczyć wszystkie typy uderzeń i rozwijać umiejętności.

 

DZIEŃ 9 - od 7:00 do 10:00 śniadanie. Po śniadaniu czas wolny i transfer na lotnisko w zależności od konfiguracji lotów.

 

DZIEŃ 10 - przylot do Polski.

 

Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelach i obozach oraz wszystkie punkty wymienione w programie. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo oferty w innym regionie świata zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.
 
 
Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.