Oferta nr 276
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Portugalia - Madera
Europa
5 261
Standard
6 110
Superior
Cena obejmuje

7 noclegów

ubezpieczenie KL i NNW
wyżywienie BB (śniadania)
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju
2 x green fees na polu Palheiro
2 x green fees na polu Santo da Serra
powitalna butelka lokalnego wina
tygodniowy wynajem samochodu klasy B ( + ubezp)
5 daniowa kolacja w restauracji “Casa da Quinta” połączona z degustacją wina
 

Cena nie obejmuje

przelotu rejsowymi liniami lotniczymi

dopłaty do HB lub FB
 

Quinta da Casa Branca

Dostępna: 01.02.2012 - 31.12.2012

Kraj: Portugalia (Europa)

Nazwa hotelu: Quinta da Casa Branca

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

Madera jest zielonym podzwrotnikowym rajem. Wyspa, licząca 739 km2 powierzchni, leży na Atlantyku niedaleko północno - zachodnich wybrzeży Afryki, w odległości ok. 1000 km od brzegów Portugalii. Towarzyszy jej kilka niewielkich wysepek o łącznej powierzchni 60 km2. Wulkaniczne góry, strome bazaltowe wybrzeża, oraz tropikalna śródziemnomorska roślinność nadają wyspie szczególne walory krajobrazowe. Łagodny klimat, przy stałej temperaturze dziennej, wynoszącej około 20°C sprawia, że Madera przyciąga gości przez cały rok. Jest to drugi po Algarve region wypoczynkowy Portugalii, nazwany "Perłą Atlantyku". Dziś Madera kusi zarówno zapalonych amatorów pieszych wędrówek, jak i miłośników roślin oraz poszukiwaczy słońca
Źródło: wydawnictwo Pascal

 
Club de Golfe Do Santo da Serra
- Najwyżej położone europejskie pole mistrzowskie. Ostra jazda pod górę od zera nad morzem do 1000 metrów w ciągu kwadransa szokuje i szumi w uszach. Wynagradzają to widoki, absolutnie zniewalające. Co chwila wokół głowy przelatują potężne, wręcz demoniczne chmury. Na przemian słońce i deszcz, a raczej wilgoć z chmur. Przy rzadkich momentach bezchmurnego nieba można zobaczyć wyspy oddalone o... 40 kilometrów! Pierwsza dziewiątka powstała już przed wojną, ale tak naprawdę pole nabrało życia, gdy Robert Trent Jones dorobił jeszcze dwie dziewiątki a tą starą przebudował. Dzisiaj przejście osiemnastki z tylnych tee to wielkie wyzwanie. Na przykład 14 dołek, tylko 179 metrów. Za to cały nad gigantyczną przepaścią. Za to w nagrodę z greenu widzimy w dole przepiękną wioskę Machico.

 

Palheiro Golf zaprojektowane przez Cabella Robinsona w 1993 roku. Też w górach bo jak mówią maderańczycy na wyspie jest tylko 20 metrów płaskiej drogi. Reszta albo w górę, albo w dół. Palheiro to łatwiejsze pole, parkowe, położone nieco niżej a więc nie tak monumentalne krajobrazy za to przepiękne. Widok położonej pod nogami stolicy, 60-letniego Funchal nie gorsze niż z poprzedniego pola.
Źródło: : Andrzej Person artykuł „PERŁY W KORONIE”

Hotel Quinta de Casa Branca - To osiemnastowieczny dom, znajdujący się w mieście Funchal blisko Madeira Stadium, Barreiros Stadium i Madiera Casino, zmodernizowany przez znakomitego architekta, Juana Favila, lokalną sławę. Favil, rozbudowując rezydencję, użył jasnego drewna i nowoczesnego szkła.
Wyposażenie: klub odnowy biologicznej, basen odkryty, SPA i łaźnia parowa. Quinta Da Casa Branca oferuje SPA z pełnym zakresem usług.
Pokoje: STANDARD: ulokowane na parterze, wszystkie posiadają taras i bezpośrednie wyjście do ogrodu. Wyposażenie: klimatyzacja, minibarek i telewizja, telefon, sejf, radio, szlafroki i suszarka do włosów.
SUPERIOR: wszystkie z łożem małżeńskim, prywatnym balkonem i tarasem z widokiem na ogród  ( tarasy wyposażone w kanapę ). Ponadto pokoje posiadają loggię i garderobę. Wyposażenie: klimatyzacja, minibarek i telewizja, telefon, sejf, radio, odtwarzacz CD i DVD, łącze internetowe, szlafroki, markowe przybory toaletowe, bidet i suszarka do włosów. Usługi pokojowe obejmują słanie łóżek, sprzątanie i budzenie na życzenie
Restauracja: restauracja „Casa da Quinta” i bar/salon klubowy. Znajdujący się w ogrodzie Casa Branca bar ma ściany ze szkła. Siedząc w barze, ma się wrażenie, że siedzi się w ogrodzie, gdyż ta szklana bariera jest niemal niewidoczna.
 

Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo innego hotelu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.


Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.