Oferta nr 202
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Włochy - Sycylia
Europa
4 990
Standard
Cena obejmuje

7 noclegów

pakiet golfowy 5 green fees
transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
transfer na pola golfowe
ubezpieczenie KL i NNW
wyżywienie BB (śniadania)
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju
 

Cena nie obejmuje

dopłaty do HB lub FB

przelotu liniami rejsowymi około 1300 zł
 

Palmerston Etna Golf Resort & Spa

Dostępna: 01.03.2012 - 30.12.2012

Kraj: Włochy (Europa)

Nazwa hotelu: Palmerston Etna Golf Resort & Spa

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

Sycylia - największa i najgęściej zaludniona wyspa na Morzu Śródziemnym. Tylko 3 km dzielą ją od Półwyspu Apenińskiego i zaledwie 140 km od Afryki. Jest najbardziej pagórkowatym i górzystym terenem Włoch. Niektóre szczyty osiągają nawet 2000 m n.p.m. .Wybrzeże wyspy jest bardzo urozmaicone, bogate w zatoki i zatoczki, a wokół porozrzucane są liczne wysepki, niewielkie zatoczkowe plaże od piaszczystych poprzez żwirowe do skalistych. Bujna historia tej wyspy niewiele miała wspólnego z dziejami Włoch kontynentalnych. W dawnych czasach była najważniejszym krajem świata antycznego. We wschodniej części Sycylii widoczne są wpływy greckie, część zachodnia nosi wyraźne ślady panowania arabskiego Grecy w żadnym innym miejscu na świecie nie wybudowali tylu świątyń i teatrów, co na tej wyspie. Tych, którzy wolą od wspaniałych zabytków morze i bezchmurne niebo, Sycylia na pewno nie zawiedzie, bowiem wody w okolicach wyspy są spokojne i czyste, a słońce świeci tu przez 300 dni w roku..

 

Picciolo Golf Club 18 dołkowe pole zostało zbudowane w 1980. Gra toczy się w otoczeniu dębów, leszczyn i winnic, a od czasu do czasu lawa dodaje nieoczekiwane przeszkody. Lokalizacja, 650 metrów nad poziomem morza, gdzie temperatury są znacznie chłodniejsze w ciepłym latem, oznacza, że można grać tutaj w golfa przez 12 miesięcy w roku.
Dane pola: PAR 72, domek klubowy, range, pitching i putting green, wynajem golf cart, pro-shop.
 

Palmerston Etna Golf Resort & Spa jest położony w północno – zachodniej Katanii. Na pograniczu Naturalnego Parku Etna. Kawałek drogi od hotelu znajduje się prywatna plaża dla gości.
Pokoje: Resort oferuje 98 pokoi, 61 standardowych, 6 Superior, 22 junior suity i 9 apartamentów. Najbardziej charakterystyczną cechą pokoi i apartamentów jest przepiękny widok na winnice i sady idące w kierunku wulkanu Etna. Wnętrze pokoi klimatyzowane i komfortowo urządzone.
Dla tych, którzy chcą przywrócić równowagi umysłowi, ciału i duszy proponujemy Centrum odnowy biologicznej, rozpościerające się na 900 metrach kwadratowych i oferujące fryzjera, siłownię, saunę, łaźnię parową, strefę relaksacyjną, hydroterapię, basen, raj wodny i siedem pokoi oferujących szeroki zakres zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych.
Ośrodek oferuje basen z przebieralnią, solarium, natryskami i leżakami. Tu goście mogą skosztować drinka z baru przy basenie i czytać książki.