Oferta nr 224
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Włochy - Sycylia
Europa
od 6 563 PLN
DBL widok na morze
od 5 310 PLN
Junior Suite bez widoku
Cena obejmuje

7 noclegów

transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
ubezpieczenie KL i NNW
wyżywienie BB (śniadania)
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju

Cena nie obejmuje

przelotu rejsowymi liniami lotniczymi

dopłaty do HB lub FB

Mazzaro Sea Palace

Dostępna: 01.02.2012 - 20.12.2012

Kraj: Włochy (Europa)

Nazwa hotelu: Mazzaro Sea Palace

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

Sycylia - największa i najgęściej zaludniona wyspa na Morzu Śródziemnym. Tylko 3 km dzielą ją od Półwyspu Apenińskiego i zaledwie 140 km od Afryki. Jest najbardziej pagórkowatym i górzystym terenem Włoch. Niektóre szczyty osiągają nawet 2000 m n.p.m. .Wybrzeże wyspy jest bardzo urozmaicone, bogate w zatoki i zatoczki, a wokół porozrzucane są liczne wysepki, niewielkie zatoczkowe plaże od piaszczystych poprzez żwirowe do skalistych. Bujna historia tej wyspy niewiele miała wspólnego z dziejami Włoch kontynentalnych. W dawnych czasach była najważniejszym krajem świata antycznego. We wschodniej części Sycylii widoczne są wpływy greckie, część zachodnia nosi wyraźne ślady panowania arabskiego Grecy w żadnym innym miejscu na świecie nie wybudowali tylu świątyń i teatrów, co na tej wyspie. Tych, którzy wolą od wspaniałych zabytków morze i bezchmurne niebo, Sycylia na pewno nie zawiedzie, bowiem wody w okolicach wyspy są spokojne i czyste, a słońce świeci tu przez 300 dni w roku..

Hotel Mazzaro Sea Palce jest położony bezpośrednio nad piaszczystą plażą zatoki Mazzaro, a zaraz nieopodal niego znajduje się wulkan Etna. Jest to bardzo nowoczesny hotel, który gwarantuje komfort i wypoczynek na najwyższym poziomie. Hotel przyciąga gości niecodzienną i wyjątkową atmosferą, jak i wyborną kuchnią.
Pokoje: 88 luksusowych pokoi i apartamentów. Wszystkie posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację, bezpośrednią linię telefoniczną, telewizję satelitarną, mini bar oraz sejf. Goście mogą wybierać między pokojami z widokiem na morze lub bez i junior suitami z prywatnymi basenami.
Restauracje: Gattopardo i Tancredi serwują dania kuchni międzynarodowej jak również najlepsze potrawy słynącej z różnorodności kuchni sycylijskiej.
Sport: Prywatna hotelowa plaża daj możliwość wspaniałego wypoczynku i sprawdzenia swoich umiejętności licznych sportach wodnych: żeglarstwie, nurkowaniu z maską, z butlą lub jeździe na nartach wodnych. Ponadto goście mogą zagrać w golfa czy w tenisa.