Oferta nr 675
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Meksyk - Cancun
Ameryka Północna
od 9 650 PLN
Royal Deluxe
od 10 190 PLN
Royal Honeymoon
Cena obejmuje

podatki i opłaty lokalne

transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
ubezpieczenie KL i NNW
wyżywienie All Inclusive
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju
14 noclegów
 

Cena nie obejmuje

przelotu liniami rejsowymi około 2000 zł/os

 

Le Blanc Spa Resort

Dostępna: 22.01.2012 - 31.12.2012

Kraj: Meksyk (Ameryka Północna)

Nazwa hotelu: Le Blanc Spa Resort

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

Le Blanc Spa Resort jest hotelem który gości tylko osoby powyżej 18 roku życia. Resort doskonale łączy w sobie elementy piękna, luksusu i spokoju, tworząc atmosferę, w której goście całkowicie się zatracają i zapominają o codziennych problemach.
Hotel jest stworzony specjalnie dla wymagających podróżnych przez jednego z najbardziej popularnych architektów w Meksyku. Obiekt prezentuje minimalistyczny styl z akcentami meksykańskimi i nowoczesny tropikalny design, tworząc niezwykle egzotyczną scenerię. Szczególną cechą tego kurortu jest laguna, która łączy się z dawną Mayan Nichupt Lagoon.


Położenie: Le Blanc Spa Resort znajduje się przy 230 metrowej szerokiej plaży, w samym sercu strefy hotelowej w Cancun, w odległości spaceru od tętniącego nocnym życiem centrum miasta i atrakcji.


Pokoje: Royal Deluxe wyposażone w łoże królewskie lub dwa podwójne łóżka. dwuosobowe jacuzzi, francuski balkon z częściowym widokiem na ocean/laguny, LCD TV-SAT. Maksymalne obłożenie pokoju - 4 osoby.


Wyżywienie: All Inclusive do wyboru w 7 restauracjach, z których każda oferuje swój własny, niepowtarzalny klimat z daniami z każdych stron świata.


Rekreacja: joga z instruktorem, kajaki, pilates z instruktorem, pływanie, siatkówka, windsurfing, nurkowanie.


SPA: masaż w otoczeniu ogrodów bambusa, drewna i marmurowych podłóg sprawi że wszystkie troski nie będą miały większego znaczenia. To wyjątkowe połączenie tradycji azjatyckich i europejskich doświadczeń oferuje odmłodzenie dla umysłu, ciała i ducha.

Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo oferty w innym regionie świata zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

 

Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.