Oferta nr 789
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Ekwador - północ
Ameryka Południowa
od 2 777 PLN
King Suite
Cena obejmuje

transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem

ubezpieczenie KL i NNW
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju
wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)
6 noclegów
całodniowa wycieczka ( maximum 6 godz. )
podczas transferu postoje ze zwiedzaniem w Calderon, Mitad del Mundo, Otavalo & Peguche
podatki i opłaty lokalne
 

Cena nie obejmuje

przelotu liniami rejsowymi około 4000 zł

 

La Mirage Garden Hotel & SPA

Dostępna: 19.01.2012 - 31.12.2012

Kraj: Ekwador (Ameryka Południowa)

Nazwa hotelu: La Mirage Garden Hotel & SPA

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

Jest taki kraj, w którym żyje osiemnaście procent wszystkich ziemskich ptaków, z którego pochodzi osiem procent wszystkich gatunków zwierząt i dziesięć procent gatunków roślin.
Ekwador (od hiszpańskiego ecuador, czyli równik) kraj niewiele mniejszy od Polski, jest ojczyzną tysiąca sześciuset czterdziestu gatunków ptaków, ponad miliona gatunków owadów, w tym około czterech i pół tysiąca odmian motyli, ponad siedmiuset gatunków gadów i płazów, ponad dwustu pięćdziesięciu gatunków ssaków, około dwudziestu pięciu tysięcy odmian drzew, prawie trzech tysięcy rodzajów storczyków.
Quito ( stolica ) nie jest jedynym miastem Ekwadoru wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Do zaszczytnego grona dołączyła również Cuenca, urzekająca brukowanymi ulicami i marmurowymi, bielonymi budynkami oraz zachwycająca imponującymi katedrami. Architektura a także konserwatywni i wierni tradycjom mieszkańcy tworzą scenerię rodem z XVIII wieku.

 

Le Mirage Garden Hotel & SPA


Hotel położony w małej miejscowości – Cotacachi, półtorej godziny drogi ze stolicy kraju – Quito. Należy do luksusowej francuskiej sieci hoteli Relais Chateaux. Otoczony przepięknymi ogrodami, z widokiem na wulkan Cotacachi.

Pokoje: Dzięki nieco zróżnicowanej architekturze, każdy z dwudziestu trzech pokoi i apartamentów jest wyjątkowy - nie ma dwóch podobnych –każdy z widokiem na ogrody. Jeden może być urządzony może w kształcie litery L z purpurowymi ścianami, podczas gdy inny będzie ozdobiony łożem królewskim z baldachimem i złotymi akcentami.

Zakwaterowanie 3 os jest możliwe w pokojach Queen, Twin i Queen Twin. Ponadto, oferowany jest też suite z 2 sypialniami i 2 łazienkami.
Meble są zaprojektowane z połączeniem lokalnego i europejskiego stylu, wszystkie bardzo przytulne. Pokoje mają osobną część wypoczynkową z kominkiem. W skład ich wyposażenia wchodzi: łącze telefoniczne, dostęp do Internetu, sejf i TV z lokalnymi kanałami telewizyjnymi.
Restauracja: śniadania i lunche są serwowane w szklanych pawilonach hotelu, czterodaniowe kolacje a la carte odbywają się w restauracji głównej hotelu.

SPA: będąc w hotelu nie można opuścić wizyty w eleganckim SPA, oferującym baseny, jacuzzi, różnorodne zabiegi, masaże wykorzystujące techniki relaksacji i aromaterapii.

 


Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo innego hotelu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.