Oferta nr 711
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Włochy - Jezioro Garda
Europa
od 3 130 PLN
Junior Suite w opcji BB
od 3 650 PLN
Junior Suite w opcji HB
Cena obejmuje

zakwaterowanie dla 1 osoby w pokoju typu DBL lub SGL

4 noclegi
3 x green fees na wymienionych polach golfowych
wyżywienie według wybranej opcji
transfer na pola golfowe
transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
ubezpieczenie KL i NNW
podatki i opłaty lokalne

Cena nie obejmuje

przelotu tanimi liniami lotniczymi: od 500 zł

napiwków i wydatków własnych

Hotel Villa Madrina

Dostępna: 01.02.2012 - 31.12.2012

Kraj: Włochy (Europa)

Nazwa hotelu: Hotel Villa Madrina

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

Jezioro Garda jest przepięknym i słonecznym jeziorem górskim. To największe jezioro w Północnych Włoszech. Woda jest ażurowo niebieska i nadzwyczajnie czysta. Stare, przy brzegu położone miasteczka są typowe dla tej okolicy. Ich wąskie uliczki i pociągające tarasy działają kusząco na niejednego turystę. Przyjaźni mieszkańcy oraz ładne miejsca przyczyniają się do bardzo udanych wakacji. Słoneczny i łagodny klimat są gwarancją dla Państwa wakacji

 

HOTEL VILLA MADRINA ****

Villa Madrina**** położony jest w spokojnej okolicy, kilka kroków od zabytkowych przedmieści rybackiego miasta Garda - turystycznej miejscowości nad brzegiem ogromnego jeziora. Hotel jest idealnym miejscem na wypoczynek w pełnej harmonii z naturą.

Wyposażenie hotelu: solarium, basen odkryty, restauracja, kawiarnia, ogród, putting green, parking, "Aquamarina" SPA.

Pokoje: 21 Junior Suitów dużych i przestronnych apartamentów z łazienką wyposażonych w antyki.

Restauracja: serwuje najlepsze dania tradycyjne tego obszaru i kuchni śródziemnomorskiej. Posiada ogromny wybór win i na sugestię maitre, można spróbować win "harmonijnych" jak i tych "wzniosłych".

Sport: w pobliżu hoteli znajduje się kilka 18 dołkowych pól golfowych, szlaki do nordic walking.


POLE GOLFOWE CA’ DEGLI ULIV

Mistrzowskie pole golfowe Ca’ degli Ulivi usytuowane jest na zielonych wzgórzach Jeziora Garda. Rozpościerają się z niego oszałamiające widoki na cała okolicę, a łagodny klimat pozwala na grę w golfa cały rok. Hotel przylegający do pola CA’ DEGLI ULIV mieści się na terenie wspaniałego, naturalnego amfiteatru o powierzchni 800000 m², który powstał w wyniku działania alpejskich lodowców nad jeziorem Garda. Drzewa oliwne, cyprysy, sady cytrusowe i winnice, otaczające całą posiadłość sprawiają, że pole jest naprawdę malownicze, a gra na wszystkich 18 dołkach bardzo przyjemna. Na miejscu znajdują się także dwa 9-dołkowe pola oraz 2 pola putting green. Driving range obejmuje 15 stanowisk otwartych i 10 zadaszonych, by umożliwić trening wszystkim chętnym w spokoju i ciszy.


POLE GOLFOWE CHERVÒ GOLF SAN VIGILIO

Pole golfowe Chervo jest o tyle wyjątkowe, że posiada 27 dołków, położonych na względnie pogórkowatym terenie pomiędzy miejscowościami Desenzano i Sirmione. Z praktycznego punktu widzenia ole oferuje wspaniałe warunki do gry. 5 tee-off`ów na każdym dołku, od „Gold Championship” do „Ladies” zapewnią dobrą zabawę i miłe spędzenie wolnego czasu początkującym i równocześnie sprosta wymaganiom bardziej wymagających, zaawansowanych graczy.


POLE GOLFOWE VERONA

Pole golfowe Verona jest zarówno uroczym, jak i fascynującym polem jednocześnie. Jest położone w środkowej części falujących zielonych wzgórz, okalającym Weronę, pomiędzy miastem, a jeziorem Garda. Jest to pole spokojne i szerokie. Poza dwoma jeziorkami i kilkoma kanałami, nie ma przeszkód wodnych, jednak dla niedoświadczonych graczy może być wyczerpujące ze względu na duże różnice położenia n.p.m. Driving range obejmuje 20 stanowisk w tym 7 zadaszonych. Ponadto jest putting green i bunkier do ćwiczeń.

 


Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo innego hotelu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.