Oferta nr 702
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Grecja - Mykonos
Europa
od 3 320 PLN
pokój Sweet Hug
Cena obejmuje

7 noclegów

wyżywienie BB (śniadania)
transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
ubezpieczenie KL i NNW
podatki i opłaty lokalne
 

Cena nie obejmuje

przelotu czarterowego cena około 1800 zł/os

 

Hotel tylko dla Par i Nowożeńców

Dostępna: 01.03.2013 - 01.10.2013

Kraj: Grecja (Europa)

Nazwa hotelu: Hotel Apsenti

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

Wyspa Mykonos jest jedną z częściej odwiedzanych wysp greckich, należy do archipelagu Cyklady. Cieszy się dużym powodzeniem wśród turystów głównie ze względu na piękne, piaszczyste plaże. Do najchętniej odwiedzanych należą plaże Paradise, Super Paradise , Elia, Agios Stefanos, Psarou, Kalafatis, Platys Yialos i Ornos

 

 

Apsenti Hotel **** HOTEL TYLKO DLA PAR I NOWOŻEŃCÓW!

Butikowy hotel przeznaczony wyłącznie dla par i nowożeńców, położony jest niecałe 4 km od centrum Mykonos, pomiędzy dwoma piaszczystymi plażami Ag. Loannis (250 metrów) a Ornos (700 metrów). Oferuje on kolacje przy świecach, zabiegi spa, łóżka typu queen-size i typu king-size w pokojach oraz prywatne, małe baseny z jacuzzi na świeżym powietrzu.


Pokój Sweet Hug – pokoje na parterze, każdy posiada prywatny, odizolowany taras i zewnętrzne, podgrzewane , kamienne jacuzzi. Położone w dyskretnym otoczeniu ślicznych małych ogrodów. Wszystkie są gustownie urządzone i wyposażone w kamienne łoże typu Queen Size, satynową pościel, sprzęt elektroniczny hitech, mini bar i sejf
 

 
Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo innego hotelu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

 

Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.