Oferta nr 758
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Hiszpania - Malaga
Europa
od 2 120 PLN
za 1 osobę / BB
od 2 618 PLN
za 1 osobę / HB
Cena obejmuje

zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju typu DBL

4 noclegi
wyżywienie według wybranej opcji
3 x green fees na polu Anequera
transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
podatki i opłaty lokalne
ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie obejmuje

przelotu liniami rejsowym: ok 1 000 PLN

napiwków i wydatków własnych

Polecamy również

Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

Hotel Convento La Magdalena

Dostępna: 12.01.2012 - 31.12.2012

Kraj: Hiszpania (Europa)

Nazwa hotelu: Hotel Convento La Magdalena

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

Andaluzja

 

Andaluzja to hiszpańska kraina słońca, flamenco, corridy, siesty i fiesty. Na Costa del Sol znajduje się ponad 30 pól golfowych, uważanych za najlepsze w Europie. Niebywałą atrakcją turystyczną jest również znajdujący się w pobliżu Gibraltar, z którego zaledwie krok dzieli od Maroka.

 

Hotel Convento La Magdalena 5*

 

Hotel Konwent La Magdalena jest jednym z najbardziej urokliwych i zdecydowanie wyróżniających się obiektów w rejonie Antequery. Niezaprzeczalnie posiada magiczną aurę, będącą echem historii tego hotelu. Od 1584 roku, przez ponad 200 lat funkcjonował tu zakon, by następnie, po 20 latach opuszczenia, służyć lokalnej społeczności jako budynek użyteczności publicznej. Od 2009 roku, po starannej renowacji i modernizacji, La Magdalena jest hotelem, położonym w niezwykle malowniczym i spokojnym otoczeniu wzgórz i zielonych sadów. Przybywają tu goście spragnieni ciszy i autentyczności. W kaplicy nadal trwają prace konserwacyjne, dzięki czemu goście mają możliwość podziwiania fresków w ich oryginalnej postaci, a kościół, niegdyś skład maszyn rolniczych, jest obecnie salą galową, gdzie organizuje się najważniejsze uroczystości i bale.

 

Pokoje: Hotel posiada 20 pokoi standardowych oraz 5 suitów i 1 luksusowy Royal Suite. Wystrojem wnętrz nawiązują do stylu minionych epok, jednak wyposażenie jest nowoczesne, zapewniające maksimum komfortu. Każdy pokój posiada osobną klimatyzację z ogrzewaniem i łazienkę z prysznicem i wanną z hydromasażem. Cześć z nich posiada taras wychodzący na kuchenny ogród, pełen zawsze świeżych warzyw i ziół.

 

Kuchnia: Szef Kuchni współpracował w przeszłości z Szefem Kuchni Ferra Adria w najlepszej restauracji na Świcie El Bulli. m.in. Dzięki temu doświadczeniu serwowane dania są tradycyjne, ale i bardzo kreatywne, a wszystkie najwyższej jakości pod każdym względem. Piękny widok na gaje oliwne, wzgórza i malownicze młyny wodne, jaki rozpościera się z okien restauracji „Refectorio” dodatkowo wzbogaca i uprzyjemnia doświadczenia z posiłku.
Wyjątkowym i czarującym miejscem jest „Tetería Arabe” (Arabska herbaciarnia), gdzie można skosztować wyśmienitych herbat i egzotycznych napojów w intymnej atmosferze. Do „Bodegas” można wpaść na drinka i obejrzeć porywający pokaz flamenco lub zabawić się przy karaoke.

 

SPA: Przy zachowaniu oryginalnych walorów i architektury budynku, powstało zachwycające SPA z ogromnymi panoramicznymi oknami, umożliwiającymi dostęp dziennego światła i ukazującymi piękno okolicy El Torcal odpoczywającym gościom. W SPA znajduje się m.in.: sauna, łaźnia turecka, jacuzzi, basen z hydromasażem, prysznice z zimną wodą, solarium, pokój masażu i siłownia.

 

Miejsca warte odwiedzenia w okolicy: Koniecznie trzeba wybrać się do El Torcal, czyli głównego Parku Narodowego Andaluzji, z unikalnymi formacjami skalnymi, liczącymi milion lat. Nad Jeziorem Fuente de Piedra można zobaczyć ogromne ilości flamingów, żyje ich tam bowiem ok. 20 tys. Sztuk. Najlepiej zachowane stanowisko megalityczne w Europie z epoki miedzi znajduje się w Conjunto Dolmenico. Warto odwiedzić malowniczą średniowieczną miejscowość Antequera, z muzułmańskim zamkiem, areną walk byków, wspaniałymi domami i andaluzyjskimi patio na obielanych ulicach. Unikalnym miejscem jest Park Lobo, gdzie można poznać życie i zwyczaje wilków.


Pole golfowe Antequera

 

Pole_g_Antequerra.jpgPole golfowe Antequera to na prawdę widowiskowe 18 - dołkowe pole, otoczone przez Park Narodowy El Torcal i okoliczne góry, które miliony lat temu stanowiły dno morza. Pole ma ponad 6 tys metrów długości, a przy niema każdym dołku można zaleźć jakieś unikalne okazy roślinności , jak np. 100 - letnie drzewa oliwne, rzadkie gatunki dębu, dziki rozmaryn, tymianek, lawendę i drzewa owocowe. Całości dopełniają liczne jeziora, które są jednocześnie niemałym utrudnieniem. Gracze odnajdą tu pole wymagające precyzyjnych, różnorodnych uderzeń, z różnymi możliwościami rozegrania każdego dołka w zależności od ich poziomu golfa.
Pole oferuje ponadto: profesjonalny pro-shop, oświetlony driving range, putting greens, chipping zones, akademię golfa, wypożyczalnię melexów, bar, kawiarnię, restaurację, przebieralnie.

Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo innego hotelu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.