Oferta nr 595
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Chorwacja - Dubrovnik
Europa
od 3 740 PLN
Pok. standard
od 4 595 PLN
Pok. z widokiem na morze
od 5 990 PLN
Pok. z balkonem wychodzącym na morze
Cena obejmuje

7 noclegów

transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
ubezpieczenie KL i NNW
wyżywienie BB (śniadania)
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju typu DBL
podatki i opłaty lokalne
 

Cena nie obejmuje

napiwków i wydatków własnych

przelotu liniami rejsowymi: od 1300 zł
przelotu tanimi liniami lotniczymi: od 500 zł
 

Grand Villa Argentina

Dostępna: 01.01.2012 - 31.12.2012

Kraj: Chorwacja (Europa)

Nazwa hotelu: Grand Villa Argentina

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

CHORWACJA

Istnieje legenda, ze Bóg stwarzając świat, zapomniał o Chorwacji. Kiedy jakiś Chorwat upomniał się o u Boga w tej sprawie, ten dał mu piękny kawałek ziemi, który chciał zatrzymać dla samego siebie.

Rzeczywiście, Chorwacja została szczególnie obdarzona przez naturę: przyciąga turystów łagodnym klimatem, oszałamia uroczymi krajobrazami, zachwyca krystalicznie czystym morzem w malachitowym odcieniu i wciąż nieskażonym przez cywilizację środowiskiem naturalnym. Jej plaże należą do najpiękniejszych w Europie. Ludzie są tu szczerze życzliwi i gościnni, a kuchnia przepyszna.

Turystyka jest tu głównym źródłem utrzymania dla bardzo wielu mieszkańców. Jak wiele państw w zachodniej Europie, Chorwacja została założona na ruinach Cesarstwa Rzymskiego. Ale jako jedno z niewielu państw może poszczycić się tak doskonale zachowanymi zabytkami z tamtej epoki. Choć w czasie wojny domowej duża część kraju uległa zniszczeniu, Chorwaci w niezwykle krótkim czasie odbudowali swoje państwo. 

 

DUBROVNIK

Dubrovnik  to jedno z najpiękniejszych miast europejskich, a z pewnością Dalmacji Południowej, w którym przenikają się elementy architektury i kultury włoskiej, słowiańskiej i wschodniej. Niezwykłe Stare Miasto, położone na otoczonym murami fortyfikacyjnymi półwyspie, wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, jest swoistą enklawą ciszy, pobrzmiewającej turystycznym gwarem. Nie sposób wymienić wszystkich zabytków i urokliwych miejsc, trzeba samemu wybrać się na spacer uliczkami pełnymi życia, kawiarenek i restauracji w cieniu starych murów, aby przekonać się o jego niezapomnianym uroku. Warto poświęcić jeden poranek, aby zobaczyć ozłocone promieniami wschodzącego słońca dachy i białe mury Dubrownika.

 
GRAND VILLA ARGENTINA
Zapraszamy Państwa na wyjątkowy pobyt w ekskluzywnym, 5-gwiazdkowym hotelu Grand Villa Argentina. Urzeknie on Państwa idealnym położeniem – bliskość zabytkowego centrum miasta oraz morza stwarzają idealne warunki zarówno do poznawania miasta, jak i do korzystania z uroków Adriatyku. Czar tego miejsca wynika również z jego historycznej architektury oraz wyrafinowanego wystroju.
Jeśli chcą Państwo co rano spoglądać przez okno na przepiękny Dubrownik i wsłuchiwać się w szum Adriatyku zachęcamy do spędzenia choć kilku dni w Grand Villa Argentina, która doskonale oddaje ducha i tradycje fascynującego miasta jakim jest Dubrownik.

 

Pokoje: Stylowo wyposażone pokoje, własna plaża skąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na mury miasta, wszechobecna roślinność i odczuwana morska bryza zachęcają każdego do pobytu w tym niezwykłym miejscu.
Wszystkie pokoje oferują przestronne, wyjątkowo urządzone sypialnie łączące tradycję z komfortem i duchem naszych czasów. Z pokoi roztacza się urzekający widok na morze, ogrody oraz wyspę Lokrum.

 

Kuchnia: Hotelowe restauracje i bary oferują pełną gamę kuszących potraw. Wyśmienite dania z kuchni chorwackiej (i nie tylko), którymi można się delektować w miłej atmosferze eleganckich lokali, z pewnością mile połechcą Państwa podniebienia. Jeśli zdecydują się Państwo na posiłek na tarasie, przed Państwa oczami będą się roztaczać jedne z najpiękniejszych widoków w okolicy.

 

Sport: Lazurowy Adriatyk zachęca nie tylko do beztroskiego plażowania, ale również do aktywnego wypoczynku – amatorzy takich rozrywek, jak nurkowanie, czy przejażdżki łodzią nie będą musieli długo szukać miejsca, w którym będą się mogli oddać swoim ulubionym zajęciom.


Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo innego hotelu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.


Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.