Oferta nr 14
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Francja - Korsyka
Europa
od 12 970 PLN
os. w pokoju Lavande
od 14 712 PLN
os. w Suite Iris
Cena obejmuje

7 noclegów

pakiet golfowy 4 green fees około 300 euro do zakupienia na polu
transfer na pola golfowe
transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
ubezpieczenie KL i NNW
wyżywienie BB (śniadania)
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju typu DBL

Cena nie obejmuje

dopłaty do HB

przelotu liniami rejsowymi około 2000 zł/os

Grand Hotel De Cala Rossa

Dostępna: 11.01.2012 - 31.12.2012

Kraj: Francja (Europa)

Nazwa hotelu: Grand Hotel De Cala Rossa

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

KORSYKA

 

nigdzie w całym obszarze śródziemnomorskim nie ma tak pięknych plaż  rozłożonych w półkolistych zatokach, pełnych białego piasku i przezroczystej wody,  nigdzie tez nie ma takich nadmorskich pejzaży jak są te, które rozciągają sie na zachodnim wybrzeżu. Turystów przyciąga tutaj łagodny nawet w zimie klimat oraz jedne z najbardziej urozmaiconych krajobrazów Europy.


Porto Vecchio - rozwinęło się wokół starego bastionu. W jego okolicy znajdują się przepiękne plaże z białym drobnym piaskiem. Okolice Porto-Vecchio są bardzo bogate. Jest to trzecie miasto Korsyki pod względem wielkości. W jego porcie otoczonym zielonymi wzgórzami porośniętymi drzewami oliwkowymi, znajdują schronienie liczne łodzie i jachty. Jest to „obowiązkowe” miejsce postoju dla turystów, którzy mogą skorzystać z rajskich plaż Pallombaggia i Santa Giulia należących do najpiękniejszych na wyspie.

 

Grand Hotel De Cala Rossa 

 

Jest to najlepszy hotel na Korsyce należący do sieci Relais & Chateaux. położony przy samej plaży nad Zatoką Porto Vecchio, w pięknym parku piniowym, w miejscu gdzie spotykają się turkusowe morze, czerwone skały, biały piasek i zieleń ogrodów. Posiada restaurację, piano bar, salony odpoczynku, plaża wyłącznie dla gości hotelowych, możliwość wynajęcia jachtu, wycieczek quadami, nurkowania, windsurfingu, rowery, tenis i squash.

Pokoje: od 22 m2 (standard), poprzez 50 m2 do 150 m2 klimatyzowane, z łazienkami, wyposażone w mini bar, TV sat, telefon, taras. Dla zachowania prywatności obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych w miejscach wspólnych hotelu (restauracja, bar, salony i hol oraz plaża).

 

Pole golfowe Golf De Sperone

 

18 dołkowe pole, par 72, położone na 6106 metrach kwadratowych u wybrzeża Morza Śródziemnego, zapewniając tym samym przepiękne widoki podczas gry. Robert Trent Junior zaprojektował pole, tak aby mogli Państwo obcować z unikalną naturą Korsyki i zrelaksować się podczas rywalizacji sportowej.


Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelach i obozach oraz wszystkie punkty wymienione w programie. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo oferty w innym regionie świata zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.


Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.