Oferta nr 749
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Portugalia - Sintra, region Lizbona
Europa
od 4 115
Cena obejmuje

6 noclegów

5 green fees
green fees na wymienionych w programie polach golfowych
wyżywienie BB (śniadania)
transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
ubezpieczenie KL i NNW
podatki i opłaty lokalne
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju typu DBL
 

Cena nie obejmuje

przelotu liniami rejsowym: ok 1 000 PLN

napiwków i wydatków własnych
 

Golf po Królewsku

Dostępna: 17.01.2012 - 17.12.2012

Kraj: Portugalia (Europa)

Nazwa hotelu: Hotel golfowy Penha Longa

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

PENHA LONGA GOLF HOTEL & RESORT 5*

Niegdyś miejsce wypoczynku Portugalskiej Rodziny Królewskiej, ten urzekający resort oferuje wyjątkowe udogodnienia i serwis na najwyższym światowym poziomie. Penha Longa powstało w 14 wieku wraz ze znajdującym się na jego terenie klasztorem – obecnie znakiem rozpoznawczym resortu. Pełna wdzięku posiadłość o pałacowym charakterze położona jest w rozległym Parku Narodowym Sintra, pośród malowniczych wzgórz, bujnych ogrodów i krystalicznych jezior, co zachęca do aktywnego wypoczynku.

 

Restauracje: Na terenie resortu znajdują się trzy restauracje, w tym oczywiście restauracja regionalna Assamassa, serwująca wyśmienitą kuchnię portugalską. W restauracji Arola Szef Kuchni Sergi Arola, wyczarowuje niesamowite smaki na bazie ryb i frutti di mare. Miłą odmianą jest obiad w wysokiej klasy restauracji japońskiej Midori. Na kubańskie cygara i wyśmienite Porto przy kominku na świeżym powietrzu zaprasza Bar RC.

 

Pokoje: Hotel posiada łącznie 194 pokoje, wszystkie bardzo komfortowe, urządzone w nowoczesnym stylu, lecz nawiązującym do okresu świetności monasteru. Pokoje są bardzo przestronne, o powierzchni od 42 m2 (pokoje Delux i pokoje klubowe) do 315 m2 (Imperial Suite). Wszystkie posiadają tarasy lub balkony z widokiem na resort lub pole golfowe. Łazienka w każdym z nich wyłożona jest marmurem, z osobnym prysznicem i wanną, pościel zrobiona jest z delikatnej Egipskiej bawełny.

 

Spa: centrum Six Senses Spa, mieszczące się w zabytkowym kompleksie pałacowym Penha Longa, oferuje bogaty wybór wyrafinowanych terapii i zabiegów, łącząc na powierzchni 1500 m2 dziewięć pokoi zabiegowych, dwa miejsca odpoczynku, Jacuzzi oraz basen, trzymetrowy wodospad, platformę do ćwiczeń jogi zawieszoną ponad basenem, a także dwa tarasy do medytacji – wszystko skryte wśród pięknych ogrodów.


POLE GOLFOWE ATLANTICO PENHA LONGA

pole_g_penha-longa.jpgJest to wspaniałe, mistrzowskie 18 dołkowe pole golfowe, 30 na liście 100 najlepszych pól Kontynentalnej Europy. Jego część wchodzi w skład Obszaru Chronionego Krajobrazu Sintry i Cascais. Zostało zaprojektowane w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać w grze strome zbocze podgórza i niesamowity krajobraz, rozpościerający się dookoła.

 

 

POLE GOLFOWE QUINTA DA MARINHA
 pole_g_Marinha_panorama.jpgUsytuowane w jednym z najprzyjemniejszych miejsc na wybrzeżu Portugalii, pomiędzy Cascais i Guincho, pole Quinta da Marinha oferuje stymulujące wyzwanie pośród naturalnego piękna bardzo zróżnicowanego krajobrazu. Jest to pole projektu legendarnego architekta Roberta Trent`a Jones`a Junior`a, 18 dołkowe, par 71. Na ponad 5 800 metrów można spotkać spokojne jeziora i urocze laski piniowe rozlokowane pomiędzy Górami Sintra z jednej strony i Oceanem z drugiej.


POLE GOLFOWE ESTORIL

Klub golfowy Estoril funkcjonuje od 1945 roku. Dwa najważniejsze portugalskie turnieje obywają się tu cyklicznie: Portugalski Open (20 razy) i Międzynarodowe Mistrzostwa Amatorów (62 razy).

Pole Estoril powstało już w1929 roku jako pole 9 dołkowe. Po rozbudowie w 1945 roku, stało się miejscm rozgrywek ważnych turniejów m.in.: Portugalskiego Open i Międzynarodowych Mistrzostw Amatorów. W latach 90` pole wymagało kolejnej przebudowy ze względu na plany budowy autostrady w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Przeobrażeniu poddano głównie dołek 16, który odrodził się jako 184 metrowy par 3. Niezależnie od zmian, jest on obecnie uznawane przez wielu graczy za najwspanialszy dołek do gry w całej Portugalii!! Poza głównym 18 dołkowym polem, funkcjonuje tu również 9 dołkowe pole, przeznaczone dla adeptów golfa.


POLE GOLFOWE QUINTA DA BELOURA

pole_g_beloura_1.jpgWiecznie zielone podnóże Sierra de Sintra stanowi wyjątkowo urokliwą scenerię dla pola golfowego Quinta de Beloura. Jest t najnowsze pole na wybrzeżu Estoril i założenia ma ono poszerzać nie tylko wyobraźnię graczy, ale również ich umiejętności. W przeważającej części teren jest płaski, a jeziora i rzeki są obecne na niemalże każdym dołku, wymagając od graczy precyzji i dostosowania siły uderzenia. Wszystko to ubarwia i urozmaica bogata roślinność, w sumie ponad 40 tys gatunków egzotycznych drzew i kwiecistych krzewów.


POLE GOLFOWE MARINHA OITAVOS

pole_g_Marinha_Oitavos_2.jpgZlokalizowane na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, to pole to łańcuszek następujących bezpośrednio po sobie dołków, 9 wewnątrz i 9 na zewnątrz, podobnie jak na linksowych polach w Szkocji. Jest to trudne pole, które docenią doświadczeni gracze. Widok Oceanu jest obecny na wszystkich dołkach, towarzyszy jemu od czasu do czasu łańcuch Gór Sintra. Marinha Oitavos jako pierwsze w Europie i drugie na Świecie mogło poszczycić się prestiżowym ekologicznym Certyfikatem „Signature Sanctuary” w najwyższej randze „Gold”, co jest dowodem na ogromne umiłowanie przyrody i jej ogromny udział w architekturze pola.

Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo innego hotelu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.


Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.