Oferta nr 648
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Hiszpania - Cadiz
Europa
od 5 520 PLN
Premium DBL
Cena obejmuje

7 noclegów

zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju typu DBL
wyżywienie All Inclusive
unlimited green fees na polu Benalup Golf
1 baggy ( dotyczy 1 rezerwacji nie 1 os )
25 minutowy masaż / os / pobyt
korzystanie z driving range
dostęp do centrum Wellness & SPA, kortów tenisowych i sali Fitness
podatki i opłaty lokalne
ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie obejmuje

przelotu liniami rejsowym: ok 1 000 PLN

Fairplay Golf Hotel & SPA

Dostępna: 01.01.2012 - 31.12.2012

Kraj: Hiszpania (Europa)

Nazwa hotelu: Fairplay Golf Hotel & SPA

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

Andaluzja

 

Andaluzja to hiszpańska kraina słońca, flamenco, corridy, siesty i fiesty. Na Costa del Sol znajduje się ponad 30 pól golfowych, uważanych za najlepsze w Europie. Niebywałą atrakcją turystyczną jest również znajdujący się w pobliżu Gibraltar, z którego zaledwie krok dzieli od Maroka.

 

FAIRPLAY GOLF HOTEL & SPA  Nagroda World's Leading Boutique Golf Resort 2009 !

 

Wszystkie codzienne rozterki wydają się małe i odległe, gdy jest się w Fairplay Golf & Hotel Spa. Obiekt jest jednym z wiodących hoteli na świecie, a w zeszłym roku otrzymał nagrodę za najlepszy hotel SPA w Hiszpanii. Wyróżnia się wśród innych hoteli życzliwą obsługą i niesamowitym umiejscowieniem wśród najpiękniejszego zakątka globu.
Fairplay Golf Hotel & SPA położony jest pomiędzy miasteczkami Medina Sidonia a Vejer de la Frotera, ( około 60 km od Cadiz i 160 km od lotniska w Maladze ).
 

Pokoje: Hotel oferuje swoim gościom 82 luksusowe pokoje i apartamenty. Ponadto w resorcie znajduje się 10 prywatnych willi z basenami. Hotel szczyci się wyśmienitymi i zróżnicowanymi restauracjami oraz miłą i przyjazną atmosferą.
Osoby marzące o masażach i zabiegach kosmetycznych zapraszamy do hotelowego centrum SPA & Wellness o wielkości 2000 m². W okolicy znajdują się także 3 korty tenisowe, stadnina konna oraz centrum fitness.

 

POLE GOLFOWE BENALUP

 

Pole golfowe Benalup oddalone tylko o 20 metrów od hotelu, położone jest w unikalnym otoczeniu z widokiem na dolinę La Janda i Park Narodowy Los Alcornocales. Zaprojektowane zostało przez Barona Paula Rolina. Ważnym atutem pola jest ograniczona liczba uczestników na dzień – daje to pewność gry w miłej atmosferze, gdzie nic nie jest pozostawione przypadkowi. W cenę green fee wliczone jest śniadanie, napoje na trasie, obiad z 3 dań i napojów

 

Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży oraz pakiet golfowy. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo innego hotelu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

 

Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta