Oferta nr 400
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Portugalia - Madera
Europa
od 3 570
Standard room
od 3 920
Deluxe room
od 5 660
Junior Suite
Cena obejmuje

7 noclegów

transfery na pole golfowe
transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
ubezpieczenie KL i NNW
wyżywienie BB (śniadania)
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju
unlimited golf na Palheiro Golf
3 drinki w domku klubowym
50% zniżki na wypożyczenie sprzętu na polu
darmowy melex z hotelu na pole
golfowy podarunek
 

Cena nie obejmuje

dopłaty do HB lub FB

przelotu liniami rejsowymi około 1500 zł
 

Casa Velha do Palheiro

Dostępna: 01.02.2012 - 17.12.2012

Kraj: Portugalia (Europa)

Nazwa hotelu: Casa Velha do Palheiro

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

Madera jest zielonym podzwrotnikowym rajem. Wyspa, licząca 739 km2 powierzchni, leży na Atlantyku niedaleko północno - zachodnich wybrzeży Afryki, w odległości ok. 1000 km od brzegów Portugalii. Towarzyszy jej kilka niewielkich wysepek o łącznej powierzchni 60 km2. Wulkaniczne góry, strome bazaltowe wybrzeża, oraz tropikalna śródziemnomorska roślinność nadają wyspie szczególne walory krajobrazowe. Łagodny klimat, przy stałej temperaturze dziennej, wynoszącej około 20°C sprawia, że Madera przyciąga gości przez cały rok. Jest to drugi po Algarve region wypoczynkowy Portugalii, nazwany "Perłą Atlantyku". Dziś Madera kusi zarówno zapalonych amatorów pieszych wędrówek, jak i miłośników roślin oraz poszukiwaczy słońca
Źródło: wydawnictwo Pascal

 

Palheiro Golf zaprojektowane przez Cabella Robinsona w 1993 roku. W górach, bo jak mówią maderańczycy na wyspie jest tylko 20 metrów płaskiej drogi. Reszta albo w górę, albo w dół. Palheiro to łatwiejsze pole, parkowe, położone nieco niżej, a więc nie tak monumentalne krajobrazy za to przepiękne. Widok położonej pod nogami stolicy, 60-letniego Funchal nie gorsze niż z poprzedniego pola.
Źródło: : Andrzej Person artykuł „PERŁY W KORONIE”

Hotel Casa Velha do Palheiro znajduje się kilka minut jazdy od Funchal i jest prawdziwą oazą spokoju na Maderze> Gościom najbardziej imponuje swoim wspaniałym położeniem oraz zabytkowym umeblowaniem.

Przylegający do znanych Ogrodów Palheiro, hotel składa się także z pięknie odrestaurowanego domku myśliwskiego z drewnianymi podłogami. Goście mogą godzinami grać w golfa na pobliskim polu Palheiro lub spacerować po tropikalnym ogrodzie. Hotelowy taras jest natomiast idealnym miejscem na podziwianie wspaniałych widoków i relaks w prawdziwym stylu.

Pokoje: 33, każdy został urządzony w innym stylu, ale we wszystkich panuje typowa dla całego hotelu elegancka atmosfera. Zachęcamy do wizyty w łaźni parowej i zafundowanie sobie profesjonalnego masażu. Gdy Goście jedzą śniadanie w łóżku, profesjonalne opiekunki czuwają nad bezpieczeństwem dzieci, organizując im zabawę w pokoju gier.

 

Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo innego hotelu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.


Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.