Oferta nr 733
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Meksyk - Meksyk
Ameryka Północna
od 8 300 PLN
Pool Villa z basenem
Cena obejmuje

7 noclegów

transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
ubezpieczenie KL i NNW
wyżywienie BB (śniadania)
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju
podatki i opłaty lokalne

Cena nie obejmuje

przelotu liniami rejsowymi około 3 500 zł

Banyan Tree Mayacoba Hotel

Dostępna: 01.01.2012 - 30.12.2012

Kraj: Meksyk (Ameryka Północna)

Nazwa hotelu: Banyan Tree Mayacoba Hotel

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

Banyan Tree Hotels and Resorts to marka, która kojarzy się z egzotyka i niezapomnianymi doświadczeniami. Poprzez inteligentna architekturę, resort jest spektakularny i zmysłowy. Jak żaden inny resort na świecie, Banyan Tree Hotels and Resorts zapewnia pełen kontakt z natura, który na zawsze zapadnie w pamięci podróżnych.
Od czasu otwarcia pierwszego resortu Banyan Tree w Phuket w Tajlandii, operator Banyan Tree otrzymał ponad 300 nagród i wiele wyrazów uznania. Banyan Tree otrzymał również uznanie za ochronę środowiska i nacisk na społeczną odpowiedzialność za nie. Sekret Banyan Tree leży w starannej opiece nad gośćmi i właścicielami willi oraz wspanialej magii miejsca. Tym samym, przewiduje się, ze Banyan Tree Mayakoba, z jego bogactwem kultury Majów oraz niesamowitymi plażami Riviera Maya, otrzymają najlepsze uznanie wśród najbardziej ceniących luksus.


Lokalizacja: Do półwyspu Jukatan w Meksyku, można podróżować ze wszystkich największych lotnisk świata. Co więcej lotnisko w Cancun (Cancun International Airport) posiada co bardziej rozwinięta listę bezpośrednich lotów, dzięki nowo otwartym pasom startowym i hali głównej. Z lotniska to tylko 30 minut jazdy samochodem do Banyan Tree Residences Mayakoba, gdzie obsługa hotelowa sprawi ze goście i właściciele willi poczują się jak w domu.


Wille: Banyan Tree Mayakoba jest najbardziej prywatnym i luksusowym resortem spośród 4 resortów w Mayakoba. Banyan Tree zapewnił sobie najpiękniejszą lokalizacje, najbliżej plaży. Tutaj łodzie motorowe nie przysporzą hałasu wzdłuż 10km laguny dróg wodnych. Rezydencje są o niskiej zabudowie, a wille znajdują się pośród lagun, blisko pola golfowego zaprojektowanego przez Greg’a Normana oraz pięknych plaż, z których widać Cozumel.


Restauracje: W Banyan Tree Mayakoba jest wyśmienity wybór restauracji, w których kucharze kreują nowoczesne dania rybne, używając lokalnych przypraw, jak również tworząc dania kuchni kontynentalnej. Restauracje do dyspozycji gości: Destination Dining, Saffron, Convivial atmospehere, Tamarind, Sands, and Watercourt.


Golf: Greg Norman-zaprojektował pole golfowe -El Camaleón Golf Course, 18- dołkowe mistrzowskie pole pośród piękna dżungli, lasów mangrowych, kanałów i morza.
El Camaleón Mayakoba Golf Classic był historycznie pierwszym polem poza Stanami Zjednoczonymi i Kanada, gdzie odbył się turniej PGA TOUR.


Plaża: Goście mają dostęp do prywatnej plaży o długości 1.4 kilometrów z perłowo-białym piaskiem i kołyszącymi palmami. Pozwól obsłudze znaleźć Ci doskonale miejsce na ustawienie parasola słonecznego i foteli oraz przynieść Ci świeże ręczniki. Dla ochłody możesz skorzystać z baru przy basenie i zjeść lekki posiłek w restauracji Sands przy plaży
 

Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu oraz koszty podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo oferty w innym regionie świata zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

 

Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.