Oferta nr 727
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Włochy - Sycylia
Europa
od 6 110 PLN
pokój dwuosobowy
Cena obejmuje

7 noclegów

transfer pomiędzy hotelem i lotniskiem
ubezpieczenie KL i NNW
wyżywienie BB (śniadania)
zakwaterowanie dla 1 osoby w wybranym pokoju

Cena nie obejmuje

przelotu rejsowymi liniami lotniczymi

dopłaty do HB lub FB

Atlantis Bay

Dostępna: 01.02.2012 - 15.12.2012

Kraj: Włochy (Europa)

Nazwa hotelu: Atlantis Bay

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

Sycylia - największa i najgęściej zaludniona wyspa na Morzu Śródziemnym. Tylko 3 km dzielą ją od Półwyspu Apenińskiego i zaledwie 140 km od Afryki. Jest najbardziej pagórkowatym i górzystym terenem Włoch. Niektóre szczyty osiągają nawet 2000 m n.p.m. .Wybrzeże wyspy jest bardzo urozmaicone, bogate w zatoki i zatoczki, a wokół porozrzucane są liczne wysepki, niewielkie zatoczkowe plaże od piaszczystych poprzez żwirowe do skalistych. Bujna historia tej wyspy niewiele miała wspólnego z dziejami Włoch kontynentalnych. W dawnych czasach była najważniejszym krajem świata antycznego. We wschodniej części Sycylii widoczne są wpływy greckie, część zachodnia nosi wyraźne ślady panowania arabskiego Grecy w żadnym innym miejscu na świecie nie wybudowali tylu świątyń i teatrów, co na tej wyspie. Tych, którzy wolą od wspaniałych zabytków morze i bezchmurne niebo, Sycylia na pewno nie zawiedzie, bowiem wody w okolicach wyspy są spokojne i czyste, a słońce świeci tu przez 300 dni w roku..

Grand Hotel Atlantis Bay położony jest w przepięknej zatoce Baia delle Sirene. Ten pięciogwiazdkowy hotel zbudowano na wzór śródziemnomorskiej wioski tak by zachwycał elegancją i wytwornością. Dookoła resortu stworzono ścieżki prowadzące na plażę. Spacer tymi ścieżkami sprawia, że goście nie czują się tutaj jak w hotelu tylko jak w starożytnej sycylijskiej wiosce.
Pokoje: 80 pokoi i 6 apartamentów. Wszystkie są klimatyzowane, posiadają widok na morze i taras lub balkon. Wyposażenie: dostęp do Internetu, minibar, TV, suszarka do włosów. Każdy pokój został tak zaprojektowany by zadowolić tych najbardziej wymagających gości. 
Restauracje: hotel posiada dwie restauracje Ippocampo i Dioniso. Mieszczą się one na tarasach i pozwalają delektować się serwowanymi tutaj owocami morza, kuchnią z wielu zakątków świata oraz specjałami tradycyjnej kuchni regionalnej.
Sport: sporty wodne, popływanie w basenie, siłownia i centrum fitness.