Oferta nr 747
Hotel:   Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
Hiszpania - Huelva
Europa
od 2 850 PLN
dla 1 osoby w willi 8 osobowej
Cena obejmuje

7 noclegów

zakwaterowanie w willi dla 1 osoby przy pełnym, 8 osobowym obłożeniu
5 green fees
transfery na pole golfowe
transfery z / na lotniska
pościel i końcowe sprzątanie
ubezpieczenie KL i NNW
podatki i opłaty lokalne

Cena nie obejmuje

wyżywienia (we własnym zakresie)

przelotu liniami rejsowymi około 1300 zł

Wille El Rompido Golf

Dostępna: 15.01.2012 - 31.12.2012

Kraj: Hiszpania (Europa)

Nazwa hotelu: Wille El Rompido Golf

 

Wylot: z dowolnego portu lotniczego w Polsce lub na świecie

Wyślij zapytanie w sprawie oferty

Poleć znajomym

 

Nowoczesne, komfortowe WILLE EL ROMPIDO

 

Wille El Rompido to kompleks nowych, bardzo przestronnych domów do wynajęcia, położonych od najbliższego lotniska w Sewilli o ok godzinę jazdy. Najblisze pole golfowe, 36 dołkowe pole El Rompido, oddalone jest o 3 minuty jazdy samochodem (lub melexem).

Każda willa ma powierzchnię 225m2 i przeznaczona jest dla 8 osób. Składa się z 4 sypialni (w jednej bardzo duża rozkładana sofa), 3 w pełni wyposażnych łazienek, tarasu o powierzchni 39m2, wychodzącego na ogrody oraz przytulnego salonu. Kuchnia i łazienki są w ełni wyposażone i przystosowane do wypoczynku całorocznego. W sezonie zimowym wille są ogrzewane, co jest w liczne w cenę wynajmu. Kompleks jest ochraniany przez całą dobę, a każda z willi posiada własny parking na 6 samochodów.

Wygląd willi i ich otoczenie zostało przedstawione na filmie.

 

POLE GOLFOWE EL ROMPIDO

 

Pole_golfowe_El_Rompido.jpg36 dołków pięknej natury. Pole zaprojektowane przez prestiżowego Hiszpańskiego architekta Alvaro Arana, oparte na nowoczesnej koncepcji respektującej naturalne walory otoczenia. Brak jakichkolwiek zabudowań w obrębie 36 dołków daje niesamowite wrażenie, jakby człowiek w ogóle nie ingerował w ten krajobraz. Pole północne: Otwarte wiosną 2006 roku, zlokalizowane jest na szczycie wzgórza, skąd rozciągają się wspaniałe panoramiczne widoki na okolicę. Pole południowe: Otwarte w 2003 roku, przebiega wzdłuż clubhousu. Jest podzielone na dwie rundy, każda o zdecydowanie odmiennej charakterystyce w zakresie krajobrazu i poziomu technicznego pola. Spotkać tu można gaje oliwne, drzewa piniowe i malownicze bagna, które urokliwe, jednak wymagają od graczy skupienia i precyzji.

 

POLE GOLFOWE ISLANTILLA

 

Pole_golfowe_islantilla_2.jpgPole_golfowe_islantilla_1.jpgPole Islantilla, otwarte w 1992 roku, jest częścią resortu golfowego o tej samej nazwie. Składa się z 27 dołków i od momentu powstania cieszy się niesłabnącą popularnością, dzięki czemu uznawane jest za jedno z najsławniejszych pól Andaluzji. Od czasu otwarcia, pole gościło różne prestiżowe turnieje golfowe i zostało wyróżnione jako jedno ze 100 najlepszych pól golfowych Europy Kontynentalnej w 2000 roku przez magazyn Golf Digest. Staranny projekt pola, delikatne falowania terenu, strategicznie rozlokowana woda, piękne widoki na morze i fairwaye utrzymane w bardzo dobrym stanie stanowią o niezmiennej popularności i wysokiej jakości tego pola.

 

POLE GOLFOWE BELLAVISTA

 

Pole_golfowe_bellavista.jpgPole położone jest ok 30 min od AC Nuevo Portil, tuż przy linii brzegowej Oceanu Atlantyckiego. Z dobrze utrzymanych greenów roztacza się daleki, piękny widok, a optymalny klimat i przyjazne temperatury umożliwiają grę w ciągu całego roku. Ulice są szerokie, z mniejszymi odległościami pomiędzy grenami a tee, dzięki czemu gra jest szybka, łatwa i wygodna. Ze względu na korzystne położenie, po udanym golfie warto wybrać się na pobliską plażę i skosztować wspaniałej regionalnej kuchni.

 

Pole_golfowe_nuevoportil.jpg

POLE GOLFOWE NUEVO PORTIL

 

Pole Nuevo Portil, projektu Alfonsa Viador, rozlokowane jest na 46 hektarach i ma długość 6 tys km. Charakteyzuje się szerokimi fairwayami, delikatnymi greenami i pięknymi widokami na Park Marismas del Piedras i Flecha del Rompido.

 

Przedstawiona oferta obejmuje pobyt w hotelu wraz z kosztami podróży. Jest to jedynie nasza propozycja. Jeśli poszukują Państwo innego hotelu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.


Ponadto informujemy, że publikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ze względu na wahania kursu walut oraz indywidualne potrzeby klienta.