Oferta

DE LUXE & GOLF

Biuro Podróży Special Trips powstało z myślą odkrywania przed Państwem nowych - nieznanych rejonów świata, pamiętając również o luksusowym wypoczynku.
W naszych propozycjach znajdą Państwo najbardziej prestiżowe hotele, luksusowe ośrodki SPA oraz wyszukane i egzotyczne pola golfowe na świecie.
 

Oferta podzielona jest na dwa działy:
Pierwszy z nich to oferta DE LUXE – odnajdziecie w niej Państwo propozycje pobytu w najlepszych hotelach świata z obsługą na najwyższym poziomie. 
Drugi dział to oferta GOLF – niepopularne kierunki świata, nieznane golfistom pola – tym pragniemy zainteresować klienta znudzonego grą i wyjazdami od lat w te same miejsca. Special Trips zastępuje standardowy wyjazd golfowy do Egiptu wyjazdem golfowym do Brunei lub Kenii i zapewnia nowe wyzwania Klientom grającym w ten ekskluzywny sport, pragnącym poznać nowe, nieznane wcześniej pola golfowe albo zagrać na jednym ze swoich ulubionych…

Postanowliśmy również stworzyć osobny rodzaj ofert HONEYMOON - skierowanych do nowożeńców i wszystkich par. Są to wybrane hotele, odznaczające się romantyczną atmosferą i pięknym położeniem, dzięki czemu stanowią wspaniałe miejsce by uczcić wyjątkowe okazje.

 
Przygotowujemy Państwu kompleksową ofertę, tak by podczas wyjazdu mogli Państwo w pełni wypocząć i wrócić zadowoleni i naładowani nową energią.
 

W ciągłej sprzedaży posiadamy również ofertę wypoczynku sprawdzonych biur podróży, takich jak: SUN FUN, OTIUM, OASIS TOURS, GTI TRAVEL, WEZYR HOLIDAYS i wiele innych.
 

Tych z Państwa, którzy nie odnajdą odpowiedniej dla siebie propozycji, potrzebują porady lub oferty szytej na miarę, zachęcamy do przesłania zapytania poprzez FORMULARZ znajdujący się na naszej stronie lub na adres mailowy: info@specialtrips.pl.

 

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI!