O nas

SPECIAL TRIPS

Special Trips to prestiżowa marka na rynku turystycznym. Specjalizujemy się w turystyce luksusowej i wyjazdach golfowych.

Pomysł zaproponowania własnego produktu turystycznego narodził się już jakiś czas temu. Po wielu miesiącach analiz oraz obserwacji rynku z pozycji agenta i organizatora podróży służbowych, zauważyliśmy lukę w ofertach biur konkurencyjnych i postanowiliśmy ją zapełnić.

 

Głównym atutem, wyróżniającym nas na rynku są proponowane przez nas destynacje wyjazdów – wyszukane i raczej niepojawiające się wśród propozycji innych biur. Pośród tych kierunków znajdują się m.in.: Brunei, Franschhoek, Nevis, KwaZulu Natal czy wyspa Hainan i wiele innych.

 

Najważniejszym naszym celem jest oferowanie najwyższej klasy usług, jakie istnieją na rynku turystyki. Każdy Klient jest dla nas ważny i wyjątkowy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby mieli Państwo pewność, że zorganizowanie Waszego cennego, wolnego czasu powierzyliście  we właściwe ręce.

 

Opinie Klientów, którzy już nam zaufali znajdziecie Państwo w zakładce „Wybrali Nas”, zachęcamy serdecznie do jej odwiedzenia.

 

Będziemy zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów.
Dziękujemy tym z Państwa, którzy nam już zaufali.